Jak na těchto stránkách najít veškeré informace?

Kupole chrámu Sv. Basila jsou jako popsané stránky. Také obsahují smysl, který lze najít a přečíst. Vše má svůj řád, i když ne každý ho objeví a zorientuje se v něm. Víte co znamenají […]

Kupole chrámu Sv. Basila jsou jako popsané stránky. Také obsahují smysl, který lze najít a přečíst. Vše má svůj řád, i když ne každý ho objeví a zorientuje se v něm. Víte co znamenají a co říkají…?

Ale teď k efektivnímu vyhledávání informací na těchto webových stránkách a případnému automatizovanému přeposílání novinek.

  1. Vyhledávání pomocí štítků
  2. Vyhledávání pomocí rubrik
  3. Zasílání nových informací
  • Vyhledávání pomocí štítků (nejefektivnější varianta).

Vyhledáváním pomocí „štítků“, které jsou umístěny na pravé straně můžete najít veškeré informace, které se týkají Vašeho oboru nebo momentálního zájmu. Jednoduše myší klikněte například na  „štítek“ s názvem „strojírenství“ a automaticky se před Vámi objeví veškeré články týkající se obráběcího průmyslu, které jsou zde publikovány a to i články z rubriky „Příležitost“ i články z rubriky „Novinky“. Z důvodu přehlednosti jsou totiž veškeré články, s výjimkou základních analýz jednotlivých oborů, řazeny do rubriky „novinky“ a zdlouhavému vyhledávání konkrétního oboru či tématu se efektivně vyhnete pomocí systému „štítků“. Jednotlivé štítky jsou velké poměrem k počtu článků, ke kterým jsou přiřazeny. Tudíž štítek „Rusko“ je největší, neboť téměř veškeré informace na těchto stránkách se věnují businessu a podnikání v Ruské federaci.

  • Vyhledávání pomocí rubrik (vhodné pro počáteční práci s těmito stránkami).

Vyhledávání pomocí „rubrik“ je vhodné pro základní seznámení s Vaším oborem nebo celkové situace v Ruské federaci. Pro počáteční informace jsou nejzákladnější rubriky „příležitosti“ a rubrika „podnikání“. Zde můžete najít základní informace o Vašem oboru a informace o tom jak postupovat při rozvoji v Ruské federaci. Pro vyhledání dalších informací o Vašem oboru doporučuji využít štítků, které Vám pomohou nalézt další konkrétní informace, které jsou zde publikovány. Rubriky jsou umístěny na základní liště a rovněž na pravé straně stránek. Na základní liště najdete pouze nejzákladnější rubriky, na pravé straně stránek najdete všechny rubriky, včetně všech odkazů a rovněž užitečných formulářů pro podnikaní v Rusku.

  • Zasílání nových informací

Z nejvýhodnějších možností je automatizované zasílání informací „RSS“. Druhou možností je mne poslat žádost o zasílání novinek formou Newsletteru na Vaši e-mailovou adresu. V případě, že máte zájem o informace týkající se Ruska a jiných post-sovětských zemí a nechcete ztrácet čas prověřováním mých stránek a vyhledáváním informací, které jsou zde nově publikovány nabízím se registrovat pro automatizované posílání těchto informací.

V případě, že nenajdete požadované informace, nebo máte jakékoli jiné dotazy mne prosím kontaktujte.

foto: Salomonbrc

About Petr Kvíčala